
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19872
Power Bank Konfulon A22 50000mAh 2.1A + Ліхтарик Black
3 799 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Konfulon A22 50000mAh 2.1A + Ліхтарик
Оосбливості: Індикатор рівня заряду, ліхтарик.
Виробник: Konfulon
Країна виробник: Китай
Вхідний струм:
- Micro USB : 5V - 2A
- Type-C : 5V - 2A
Вихідний струм:
- USBx3 : 5V - 2.1A
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: micro USB|Type-C|USBx3
Тип: Універсальна батарея Li-Pol
Комплектація: Батарея, інструкція, micro USB кабель.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 890 г |
| Висота | 62 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Konfulon |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
- Ціна: 3 799 ₴





