
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19838
Power Bank Baseus Mini JA 30000 mAh 15W PD (PPJAN-C01) Black
3 134 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Baseus Mini JA 30000 mAh 15W PD
Оосбливості: Індикатор рівня заряду (світлодіоди), швидка зарядка по Lightning (PD)
Виробник: Baseus
Країна виробник: Китай
Вхідний струм:
- Lightning : DC 5V = 2.1A
- Micro USB : DC 5V = 2.1A
- Type-C : DC 5V = 2.1A
Вихідний струм:
- Type-C : DC 5V = 3.0A Max
- USB1 : DC 5V = 1A
- USB2 : DC 5V = 2.4A Max
- USB1+USB2+Type-C / Total output : DC 5V = 3.0A Max
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: micro USB|Type-C|Lightning|USBx2
Тип: Універсальна батарея Li-Pol
Колір корпусу: Чорний
Комплектація: Батарея, інструкція.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 622 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 158 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Baseus |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Вихідний струм | 3 мА |
- Ціна: 3 134 ₴





