
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc15427-1
СЗУ XO L43 White
310 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЗУ XO L43 адаптер PD / QC3.0 / 3A / 18W
Тип: EU
Застосування: для зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв
Струм навантаження: 3.0 Ампер
Частота струму: 50-60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Адаптер |
| Тип роз'єму | USB |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Стан | Новий |
- Ціна: 310 ₴

