
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc15257-1
Портативна Bluetooth Колонка XO F13 Red
612 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна Bluetooth Колонка XO F13
З цієї акустикою Ви будете із задоволенням прослуховувати улюблені треки зі своїх гаджетів з хорошим насиченим звуком, потужними басами при тривалій роботі колонки. Колонка зроблена в легко пізнаваному дизайні, всі кнопки винесені на верхню панель для зручного користування. Великий набір корисних функцій, перетворює портативну колонку в надійного помічника і мультимедійний центр розваг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Сумарна потужність звуку | 3 Вт |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Інтерфейси | USB, micro USB |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77 мм |
| Висота | 77 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Вага | 0.157 кг |
- Ціна: 612 ₴

