
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc8898
УМБ Power Bank Walker WB-520 20000mAh 2xUSB / 2.1 A / A 2.1 / Type-C / micro White
962 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Walker WB-520
- Заряджаються пристрої: смартфони, телефони, планшети та інші гаджети
- Тип батареї: Li-Pol
- Вихід 1: USB 5В - 2.1 А
- Вихід 2: USB 5В - 2.1 А
- Вхід 1: Micro USB 5В - 2.1 А
- Вхід 2: USB Type-C 5В - 2.1 А
- Ємність, mah: 20000
- Розміри: 147х68х25 мм
- Вага: 399,5 р
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 399.5 г |
- Ціна: 962 ₴

