
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19873
Power Bank Xiaomi Redmi 10000mAh 2.6A (PB100LZM / VXN4305GL) Black
1 139 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Xiaomi Redmi 10000mAh
Особливості: Індикатор рівня заряду.
Виробник: Xiaomi
Країна виробник: Китай
Вхідний струм:
- Micro USB : 5V - 2A
- Type-C : 5V - 2A
Вихідний струм:
- Single-port USB : 5.1V - 2.4A
- Dual-port USB : 5.1V - 2.6A
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: micro USB|Type-C|USBx2
Тип: Універсальна батарея Li-Pol
Комплектація: Батарея, інструкція.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 15.1 мм |
| Ширина | 73.6 мм |
| Довжина | 150.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Xiaomi |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
- Ціна: 1 139 ₴



