
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19871
Power Bank Net-Tech 50000mAh 3A 22.5W Quick Charge 3.0 + Led Black
4 179 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Net-Tech Nt-pw14 50000mAh 3A 22.5W Quick Charge 3.0 + Led
Оосбливості: Індикатор рівня заряду, ліхтарик, швидка зарядка, ремінець.
Виробник: Net-Tech
Країна виробник: Китай
Вхідний струм:
- Lightning : 5V - 2A, 9V - 2A, 12V - 1.5A
- Micro USB : 5V - 2A, 9V - 2A, 12V - 1.5A
- Type-C : 5V - 3A, 9V - 2.25A, 12V - 1.67A
Вихідний струм:
- Type-C : 5V - 3A, 9V - 2.25A, 12V - 1.67A
- USB1 : 5V - 3A
- USB2 : QC3.0 5V - 3A, 9V - 2.25A, 12V - 1.67A
- SCP : 22.5W Super Quick Charge ( 5V / 4.5A, 4.5V / 5A )
- USB3 : 5V - 3A
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: Lightning|micro USB|Type-C|USBx4
Тип: Універсальна батарея Li-Pol
Комплектація: Батарея, інструкція, micro USB кабель.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1006 г |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
- Ціна: 4 179 ₴






