
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19864
Power Bank Kensa KP-52 30000 mAh 2.1A Fast Charging + LCD White
2 374 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Kensa KP-52 30000 mAh + LCD
Оосбливості: Індикатор рівня заряду (дисплей).
Виробник: Kensa
Країна виробник: Китай
Вхідний струм:
- Micro USB : DC 5V = 2.0A
- Type-C : DC 5V = 2.0A
Вихідний струм:
- USB1+USB2 : DC 5V = 2.1A
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: micro USB|Type-C|USBx2
Тип: Універсальна батарея Li-Pol
Комплектація: Батарея, інструкція, micro USB кабель.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Kensa |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Стан | Новий |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Вихідний струм | 2 мА |
- Ціна: 2 374 ₴


