
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Немає в наявності
- Код: arbc19808
Power Bank Torima TRM-1030 30000mAh Display + LED Black / Red
2 469 ₴
+380 (67) 311-85-66
Київстар
- +380 (63) 350-32-55Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна батарея Павербанк Torima TRM-1030
Оосбливості: Індикатор рівня заряду (дисплей), ліхтарик, ремінець.
Виробник: Torima
Країна виробник: Китай
Вхідний струм: 2А
Вихідний струм: 2А
Матеріал корпусу: Пластик
Оосбливості: Індикатор рівня заряду
Роз'єми: Lighting|micro USB|Type-C|USBx2
Стан: Новий
Тип: Універсальна батарея
Колір корпусу: Чорно-червоний
Габаритні розміри:
Вага - 673г
Висота - 31мм
Ширина - 81мм
Довжина - 165мм
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 673 г |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Torima |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ліхтарик, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Вихідний струм | 2 мА |
| Вхідна напруга | 5 В |
- Ціна: 2 469 ₴







